DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU – OLIMPIADA SPORTOWA

Z okazji Dnia Dziecka w Przedszkolu grupa Kubusie zorganizowała Igrzyska Olimpijskie, które wystrojowo nawiązywały do tegorocznych igrzysk w Japonii.
Na otwarcie imprezy Pani Wicedyrektor wciągnęła na maszt flagę olimpijską, a dzieci z Kubusi zatańczyły taniec olimpijski. Następnie Pani Dyrektor zapaliła znicz, który jest symbolem nawiązujący do tradycji starożytnych igrzysk olimpijskich. Na koniec występów dziewczynki w strojach japońskich zatańczyły taniec japoński, po czym wszystkie grupy wybrały się na swoje stanowiska z ćwiczeniami. Było dużo zabawy i zdrowej rywalizacji za co każdy otrzymał medal i wspólny dyplom. W salach na wszystkie dzieci czekały kolejne prezenty: lody i zabawki a także balony, które sprezentował przedszkolakom Burmistrz Ponieca:):) To był wspaniały dzień.