„ KAŻDY PRZEDSZKOLAK TO MAŁY POLAK ”

22 listopada w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. „ Każdy przedszkolak to mały Polak ” . Podczas konkursu dzieci w wieku od 3 do 6 lat zaprezentowały utwory poetyckie z zakresu edukacji patriotycznej. Komisja konkursowa dokonała oceny i wyróżniła czworo dzieci: Wiktorię Ferens, Michała Sikorę, Stefanię Kręc oraz Hannę Chwaliszewską. Laureatom wręczono dyplomy oraz gry edukacyjne. Pozostałe przedszkolaki również otrzymały za udział w konkursie dyplomy i kolorowanki patriotyczne. Dyrekcja oraz nauczycielki organizujące konkurs serdecznie dziękują rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu, a także komisji konkursowej: pani Danucie Śliwińskiej, pani Agnieszce Minickiej oraz pani Joannie Mateckiej.