KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Dnia 03.01.2019 roku w auli przedszkola odbył się KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK, zorganizowany przez grupę Smerfów.  Swoje umiejętności wokalne zaprezentowało 18 przedszkolaków w wieku            3 – 6 lat. Komisja konkursowa wyróżniła 4 dzieci z każdej grupy wiekowej,         które dostały zaproszenia na II Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd  Bożemu dzieciątku śpiewajmy”, zorganizowany przez Przedszkole Niepubliczne Ochronka im Edmunda Bojanowskigo w Podrzeczu .

• 3-latek – Gabriela Borowiec  ” Świeć gwiazdeczko świeć”
  • 4-latek – Zofia  Janaszak      ” Chojka “
  • 5-latek – Maja   Bidermann   ” Gdy się Chrystus rodzi “
  • 6-latek- Zuzanna Janaszak  ” Gore gwiazda Jezusowi “

Wszystkie dzieci otrzymały zasłużone brawa, dyplomy i upominki. Gratulacje dla wyróżnionych dziewczynek, i trzymamy kciuki w kolejnych zmaganiach wokalnych 5 stycznia 2019 r. Podziękowania dla Rodziców z grupy Smerfy za pomoc w organizacji konkursu.