Konkurs Kolęd w Piaskach

5 stycznia 2019r., w sobotnie popołudnie 4 wyróżnione solistki z naszego przedszkola ; Gabriela Borowiec, Zofia Janaszak, Maja Bidermann, Zuzanna Janaszak  zaśpiewały na II międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd” Bożemu dzieciątku śpiewajmy” , zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Ochronka im. Edmunda Bojanowskiego w Podrzeczu.  Dziewczynki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne na scenie GOK w Piaskach. Wielki sukces, duma i zaszczyt to siostry Zosia i Zuzanna Janaszak, które wyśpiewały pastorałką “Chojka”  I miejsce , oraz Gabriela Borowiec, która otrzymała wyróżnienie w kategorii 3- latków. Gratulujemy wyróżnionym dziewczynkom i dziękujemy wszystkim wokalistkom za reprezentowanie naszego przedszkola w konkursie  oraz Rodzicom za pomoc w przygotowaniach konkursowych .