Moje zainteresowania- Michalina i Gabrysia

W grupie Muminki odbyły się kolejne zajęcia o zainteresowaniach. Michalina zaprezentowała zestawy kreatywne. Zaprosiła dzieci do układania z koralików różnych kształtów oraz robienia z kolorowych gumek bransoletek. Gdy o swoich pasjach opowiadała Gabrysia, wszyscy mogli posłuchać ciekawostek o zwierzętach, którymi się interesuje. Dzieci mogły poznać jej świnkę morską i posłuchać, w jaki sposób dba o swojego pupila. Wiele radości sprawiła możliwość pogłaskania Speedy’ego. Dziewczynki lubią zajęcia kulinarne, dlatego przygotowały w domu dla koleżanek i kolegów słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy Michalinie i Gabrysi za piękne zajęcia. Życzymy dziewczynkom przyjemności podczas rozwijania swoich pasji.