Sukces naszych wokalistek w Piaskach

5 stycznia, w niedzielne popołudnie w GCK w Piaskach odbył się lll Międzyprzedszkolny  Konkurs Kolęd ” Dzieciątku  Bożemu Śpiewajmy 2020″, zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole im. Edmunda Bojakowskiego w Podrzeczu. Nasze przedszkole reprezentowało 8 dziewczynek. Ponieckie wokalistki wyśpiewały 3 pierwsze miejsca i 1 wyróżnienie.    W kategorii dzieci 3-4 letnich – 1 miejsce zdobyła Stefania Kręc.  W kategorii dzieci 5- letnich Jolka Nowak otrzymała wyróżnienie.        W kategorii 6 – latków Maja Makowska wyśpiewała 1 miejsce. W kategorii zespół – grupa 5 letnich dziewczynek :  Hanna Ferens, Oliwia Świtalska, Zofia Janaszak, Emilia Walkowiak, Lena Janeczek zdobyła także 1 miejsce.  Gratulujemy wszystkim dziewczynkom !!! Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniach i udziale dzieci w konkursie.