Żabki poznają zawody – księgowa

Adaś, w czasie swojego bohaterskiego tygodnia, zaprosił do przedszkola swoja mamę. Pani Ewelina pracuje w Urzędzie Miasta Ponieca, jako kasjer – księgowa. Przede wszystkim musi przeliczać, podliczać i wyliczać.. Pani Ewelina przyniosła dzieciom bardzo dziwną maszynę, która sama przeliczała i segregowała pieniądze. Na koniec wszystkie dzieci zrobiły ludziki – klientów, którzy przychodzą do urzędu załatwiać sprawy. Adaś z kolei dostał wyjątkowy prezent – opowiadał kolego o tym, że chciałby w przyszłości zostać strażakiem, dlatego tez Kaja wypożyczyła mu prawdziwy kask strażacki od swojej mamy. Adaś mógł cały dzień bawić się w strażaka. Bardzo dziękujemy Pani Ewelinie za poświęcony czas i wizytę w przedszkolu.