Smerfy pożegnały przedszkole 👩‍🎓👨‍🎓

20 czerwca w restauracji Stop Riders – Dzięczyna odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola dzieci z grupy Smerfów 🧑‍🎓  Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym. Następnie  26  absolwentów przedszkola otrzymało dyplomy, upominki i gratulacje . Wychowawca grupy Beata Łasicka podziękowała Rodzicom za współpracę, a wyróżnieni / zaangażowani w działalność grupy i przedszkola,otrzymali szczególne podziękowania w formie dyplomu . Rodzice także serdecznie podziękowali wychowawcy, dyrekcji i innym pracownikom przedszkola za  4 lata pobytu ich pociech w przedszkolu i fachowej opieki,zakończonej dojrzałością szkolną.  Po części oficjalnej był poczęstunek i wspaniała zabawa  na pobliskim placu zabaw . Największa atrakcją była Piana-Party . Był to szczególny ,bardzo ważny dzień dla wszystkich obecnych .  Obfitował w emocje wzruszenia, radości i na pewno na zawsze pozostanie w pamięci.