Andrzejkowa magia Żabek i Kotków

W naszym przedszkolu co roku podtrzymujemy tradycje związane z „Andrzejkami”. Temu wydarzeniu towarzyszyły ciekawe zabawy oraz wróżby andrzejkowe. Wszystko to odbywało się w rytm tańców i głośnych śpiewów. Tego dnia zagościło wiele uśmiechu oraz radości na buźkach naszych dzieci. Zajadaliśmy się pysznymi deserkami oraz owocami. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy chętnie brały udział w zabawie andrzejkowej.
Dzień ten dostarczył przedszkolakom także wielu przeżyć i emocji, a przede wszystkim stał się okazją do rozbudzenia dziecięcej ciekawości oraz chęci poznawania naszej ludowej tradycji.
Wszyscy spisali się na medal.
Kontynuując czwartkowy cykl zajęć o kolorach w naszej grupie maluszków – nasze kochane żabki z całą pewnością zapamiętają kolor CZARNY bardzo dobrze. 🖤