Dzień Dziecka w przedszkolu w Poniecu

Dzień Dziecka w przedszkolu w Poniecu odbył się w wyjątkowo radosnej atmosferze na stadionie, gdzie zorganizowano szereg sportowych atrakcji dla dzieci. Dzień rozpoczął się od uroczystego powitania maluchów, po czym przystąpiono do konkurencji biegowych. Dzieci rywalizowały w różnych kategoriach wiekowych, a każdy uczestnik miał szansę stanąć na podium. Najlepsi biegacze zostali uhonorowani medalami i nagrodami, co wzbudziło ogromną radość i dumę wśród najmłodszych. Po zawodach sportowych, dzieci miały okazję bawić się na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach, co zapewniło mnóstwo śmiechu i zabawy. Na terenie stadionu rozstawiono także stoiska z różnorodnymi zabawami, które angażowały dzieci w gry i konkursy, rozwijając ich umiejętności manualne i sprawnościowe. W trakcie zabaw, dla wszystkich uczestników przygotowano pyszne grillowane kiełbaski oraz słodkie przekąski. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia, każde dziecko otrzymało mały prezent, co było miłym akcentem na zakończenie imprezy. Dzień Dziecka w przedszkolu w Poniecu na długo pozostanie w pamięci wszystkich maluchów jako czas pełen radości, zabawy i niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy PKS Piast Poniec za współorganizację pikniku na stadionie.