Edukacyjna wycieczka Muminków do lasu oraz na gospodarstwo do Dziadków Natalki

W poniedziałek podczas wycieczki do lasu dzieci z grupy Muminki poznały piękno przyrody, rolę drzew w życiu człowieka oraz prace leśniczego. Miały również możliwość zobaczyć sprzęt niezbędny w pracy, którą wykonuje w lesie tata Natalki. Kolejne atrakcje czekały na wszystkich u Państwa Koszyczarków w Luboni. Tam dzieci mogły z bliska przyglądać się zwierzętom oraz obejrzeć różnorodny sprzęt potrzebny do pracy w lesie. Miło spędziły czas przy kiełbaskach i innych przygotowanych niespodziankach. Serdecznie dziękujemy Rodzicom oraz Dziadkom Natalki za zaproszenie oraz umożliwienie zorganizowania wspaniałej wycieczki. Dziękujemy również Panu Podleśniczemu Pawłowi z Nadleśnictwa Karczma Borowa- wycieczka była doskonałą okazją do rozbudzania zainteresowań pięknem i bogactwem środowiska przyrodniczego.