Konkurs kolęd i pastorałek 2024

11 stycznia, w auli przedszkolnej odbył się  “Konkurs kolęd i pastorałek” . W konkursie tym wzięło udział 15 dzieci uczęszczających do przedszkola,  w wieku od 3 do 6 lat ; 13 solistów i 1 duet. Konkurs został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych 6-5 latki i 4-3 latki . Wszystkie dzieci zaprezentowały swoje świąteczne utwory świąteczne na bardzo wysokim poziomie.

Komisja konkursowa w składzie

– nauczycielka religii i muzyki – p. Edyta Wojciechowska

– ksiądz Wikariusz  – Sławomir Kubiak

– przedstawicielka Rodziców – p. Karolina Stańczuk,   z każdej grupy wiekowej wyróżniła wokalistę/wokalistkę , którzy w nagrodę jeszcze raz zaprezentowali swój utwór.

Z grupy starszej wyróżniony został Franciszek Kopania, który zaśpiewał pastorałkę ” Bosy pastuszek”

Z grupy młodzieży młodszej wyróżniona została Antonina Sikora za utwór ” Dwa białe aniołki”

Wszyscy wokaliści konkursu otrzymali brawa , dyplomy i upominki, wręczone przez dyrekcję przedszkola . Organizatorem i prowadzącą konkursu była nauczycielka p. Beata Łasicka. Słodki poczęstunek dla wszystkich zorganizowali Rodzice  grupy Smerfów , za co serdecznie dziękujemy .