Kotki, Pszczółki i Żabki na warsztatach bożonarodzeniowych w Tworzankach

Cóż to była za wycieczka.❄️😍🌲🌲❄️♥️
W piątkowy mroźny ranek 1 grudnia grupa Żabek, Kotków oraz Pszczółek wybrała się na Świąteczne Warsztaty do Sielskiego Zakątku w Tworzankach. Tego dnia nasze trzy przedszkolne grupy miały wiele ciekawych atrakcji oraz mnóstwo kreatywnej pracy. Na początek wykonaliśmy świąteczne ozdoby z gipsu. Głośno śpiewaliśmy, tańcząc przy tym w rytm świątecznej muzyki. Czekał na nas również owocowy i słodki poczęstunek. Wszyscy mogliśmy wyjść również na dwór i podziwiać żywą szopkę oraz móc spróbować “wydostać się z tajemniczego labiryntu”. Bardzo wielką atrakcją dla naszych dzieci było samodzielne lepienie pierogów, a później ich konsumpcja. 💚 Wszyscy jedliśmy z wielkim apetytem. Cieszymy się niezmiernie, że mieliśmy okazję uczestniczyć w tak ciekawej wycieczce. Dzięki temu, nasze przedszkolaki wkroczyły w magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.