Kubusie poznają życie pszczół

W grupie “Kubusie” odbyły się warsztaty nt. pszczół i miodu, które prowadził pan Kaliszewski, tata Julki. Celem warsztatów było zapoznanie dzieci z życiem pszczół, ich rolą w przyrodzie oraz procesem powstawania miodu. Pan Kaliszewski z wielką pasją i zaangażowaniem opowiedział dzieciom o życiu pszczół, strukturze ula oraz procesie produkcji miodu. Dzieci miały możliwość degustacji trzech rodzajów miodu: malinowego, jabłkowo-cynamonowego i akacjowego. Ponadto, przedszkolaki spróbowały również pyłku pszczelego. Wszystkie produkty zostały bardzo dobrze przyjęte przez dzieci, które były zaciekawione ich różnorodnymi smakami i zapachami. Warsztaty były bardzo udane i edukacyjne. Dzieci nie tylko poszerzyły swoją wiedzę na temat pszczół i miodu, ale także nauczyły się doceniać pracę pszczół. Degustacja miodów i pyłku pszczelego były smacznym doświadczeniem. Pan Kaliszewski swoją pasją i wiedzą wzbudził duże zainteresowanie wśród przedszkolaków, co zaowocowało licznymi pytaniami i aktywnym udziałem w warsztatach. Dziękujemy panu Kaliszewskiemu za przeprowadzenie inspirujących i pouczających warsztatów. Liczymy na dalszą współpracę i kolejne ciekawe spotkania.