Moje zainteresowania- Olga i Joachim

W grupie Muminki, kolejnymi dziećmi, które zaprezentowały swoje zainteresowania byli Olga i Joachim. Olga opowiedziała o swojej pasji do czytelnictwa, a następnie płynnie przeczytała wszystkim bajkę. Zaprezentowała także to, co robi w wolnym czasie- twórczą zabawę z koralikami do prasowania. Dzieci z radością stworzyły koralikowe dzieło.
Joachim przygotował zajęcia o kosmosie, podczas których dzieci mogły na magicznym bloku stworzyć własny kosmos oraz ozdobić ogromną kosmiczną rakietę z tektury. Joachim opowiedział również o pracach domowych, które lubi wykonywać, o układaniu różnych kostek i samolotach z papieru. Nie zabrakło kosmicznych ciasteczek. Życzymy Oldze i Joachimowi powodzenia w rozwijaniu swoich pasji.