Pasowanie na przedszkolaka – Kubusie

29.10.2021r. dzieci z grupy Kubusie dołączyły do grona przedszkolaków podczas uroczystego pasowania. Była to pierwsza uroczystość przedszkolna, jaką maluszki przeżyły w swoim życiu. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu – śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Dla większości z nich był to pierwszy publiczny występ przed zgromadzoną publicznością. Małym artystom bacznie przyglądali się zaproszeni goście. Pasowania dokonała Pani Dyrektor. Za dotknięciem czarodziejskiego ołówka każde dziecko stało się dzielnym przedszkolakiem. Radości i atrakcjom nie było końca. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz rożek obfitości. Na dzieci czekało dużo słodkości ufundowanych m.in. przez Mleczarnię w Gostyniu za co serdecznie dziękujemy.