Przegląd piosenki przedszkolnej

W środę 11 maja w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolnej. Udział w wydarzeniu wzięło 21 przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat oraz duet ukraiński. Wszystkie dzieci pięknie zaprezentowały swoje umiejętności, a komisją wyłoniła 6 dzieci, które otrzymały zaproszenia do Powiatowego Konkursu Piosenki Przedszkolnej w Krobi oraz na eliminacje do Wojewodzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków – CZERWONAK 2022.

Do pierwszego konkursu komisja wyłoniła: Helenę Skrzypczak i Antoniego Kaźmierczaka z Pszczółek oraz Stefanię Kręc z Muminkow. Natomiast do eliminacji do Czerwonaka: Izabellę Olwagen z Motylków, Julię Majewski z Kotków, Zofię Kurzawską z Muminków i również Helenę Skrzypczak I Stefanię Kręc.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim przedszkolakom.