Smerfy i Kubusie na wycieczce “Gdzie jest Świety Mikołaj?”

W poniedziałek 27 listopada grupa Smerfów i Kubusi była na wycieczce w Pirackim Parku Rozrywki w Kościanie. Dzieci brały udział w zabawnym, żywiołowym  programie animacyjnym ” Gdzie jest  Święty Mikołaj ” , który łączył ze sobą humor z przesłaniem Świąt Bożego Narodzenia. Program składał się z dwóch części. Pierwsza odbyła się w domu gospodyni, w której dzieci poznały górala, dekorowały pierniki i poznały tradycje bożonarodzeniowe. W drugiej dzieci poznały  siedzibę Świętego Mikołaja i dostały upominki .Spędziły też  ciekawie czas podczas laserowych zabaw . Był to bardzo ciekawy program, pełen zwrotów akcji, który zaskakiwał i bawił do samego końca. Wycieczka zakończyła się poczęstunkiem w Mc Donalds.