“Z jakiej to bajki?”- Bajkowy Pokaz Mody

19 maja w naszym przedszkolu odbył się Bajkowy Pokaz Mody pt.”Z jakiej to bajki?”. Na przygotowanym wybiegu zaprezentować mogły się dzieci z grup “Muminki” i “Motylki”. Gościliśmy również grupę “Biedronek” z Przedszkola Samorządowego w Łęce Wielkiej. Celem pokazu było rozbudzanie zainteresowań dzieci bajkami oraz nawiązanie przyjaźni między przedszkolami. Zobaczyć mogliśmy m.in. Pinokia, Rumcajsa, Elzę i Annę, Królewnę Śnieżkę, Binga. Dzieci dumnie kroczyły do rytmu muzyki i prezentowały swoje wspaniałe stroje.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie dla dzieci kreatywnych strojów.

Dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację imprezy, a w szczególności: Państwu Aleksandrze i Marcinowi Walenckim- za podarowanie słodkich upominków oraz Pani Izabeli Świtalskiej- za piękną i niezwykłą dekorację sceny.