Żabki na poczcie 😉

W tym tygodniu grupa Żabek odwiedziła Urząd Pocztowy. Celem wycieczki było zapoznanie się z instytucją poczty oraz pracą listonosza. 💚 Nasze dzieci już podczas zajęć w nawiązaniu do tematyki tygodnia- poznały zakres usług pocztowych, zadania jakie spełnia ten urząd w naszym życiu oraz dowiedziały się jak potrzebna i odpowiedzialna jest praca listonosza. Przedszkolaki poznały logo poczty oraz poznały również drogę listu, paczki i innych przesyłek. Nawiązaliśmy do tradycji i wysłaliśmy kartki z życzeniami świątecznymi. Wizyta na poczcie była również dobrą lekcją do utrwalenia umiejetności kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym. ❣️ W nagrodę otrzymaliśmy słodkie lizaki (ponoć od Mikołaja, który był na poczcie odebrać listy od dzieci). Serdecznie dziękujemy pani Anecie za ciepłe przyjęcie.