Żabki poznają zawody rodziców – wizyta mamy Czesi

W poniedziałek z wizytą do przedszkola przybyła mama Czesi – Pani Iga, która z zawodu jest położną i pracuje w leszczyńskim szpitalu.
Podczas wizyty przedszkolaki miały okazje dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie położnej i zadaniach, z którymi Pani Iga zmierzyć sie musi każdego dnia w swojej pracy. Mieliśmy okazję zmierzyć swoją temperaturę, posłuchać bicia naszego serduszka, pobawić się strzykawkami, zważyć lalkę, zobaczyć etap rozwoju dziecka oraz wiele innych bardzo interesujących rzeczy, o których nasze maluszki nie miały pojęcia. 😀
Przedszkolaki dowiedziały się również, jak należy zajmować się noworodkiem tuż po narodzinach. Wspólnie mogliśmy wykąpać maluszki w wanience z wielką dokładnością oraz ostrożnością. 💜 Wiktoria spisała się na medal w roli mamy “jadącej do szpitala”, a Jaś – w roli taty.
Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Dodatkowo na dzieci czekały nagrody- strzykawka oraz odznaka “Dzielnej Mamy oraz dzielnego taty”.
Mamie Czesi jeszcze raz bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz chęć udziału w tak interesujących zajęciach.